BG Marka Patent olarak, 2015 yılında fikri mülkiyet ve özellikle sınai haklar (marka, patent, tasarım) alanında Eskişehir’de kurulduğumuzdan beri marka koruma alanında fark yaratıyoruz. Öncelikle sınai mülkiyet hakkının tescili noktasında destek sağlayarak markanız ve bundan doğan haklarınızı gerek fiziksel pazarda gerekse e-ticaret pazarında izleyen ve koruyan kendimize özgü çalışma modelimizle sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz. Bu anlamda 360 derece koruma hizmetini sizlere sunuyoruz. 360 derece korumanızın yanında firmanız için ihtiyacınız olan hibe ve teşvik programlarını yerinde tespit ediyoruz.

En uygun yatırımlar ve yaratıcı çalışmalarınıza değer katmak için çözüm ortağınız oluyoruz. Sizinde markanız gardınız olsun.

BG MARKA PATENT

Bg Marka Patent tüm hizmetleri ile dünyada 360 derece koruma sağlar.

 

Ekibimiz

BG Marka Patent olarak, 2015 yılında sınai haklar (marka, patent, tasarım) alanında Eskişehir’de kurulduğumuzdan beri lisanssız ürün satışını 81 il ve e-ticarette izleyen ve engelleyen kendimize özgü çalışma modelimizle marka koruma alanında fark yaratıyoruz. 360 derece korumanızın yanında firmanız için ihtiyacınız olan hibe ve teşvik programlarını yerinde tespit ediyoruz.
En uygun yatırımlar ve yaratıcı çalışmalarınıza değer katmak için çözüm ortağınız oluyor, patent ve marka başvurularınızı gerçekleştiriyoruz. 2015’ten bu yana BG ‘nin 360 derece koruma sistemiyle markanız gardınız oluyor.

BG MARKA PATENT

Bg Marka Patent tüm hizmetleri ile dünyada 360 derece koruma sağlar.