Marka Danışmanlığı

Doğru marka isminin, doğru araştırma, strateji ve kavramlar çerçevesinde yaratıldığı danışmanlık himetimiz Her marka akılda kalıcı olmak, tanınmış olmak, müşterilerinin ilgi odağı ve ilk tercihi olmak için yola çıkar. Dolayısıyla her ne yaparsanız yapın iyi bir marka ismi bulmak markalaşmanın en önemli unsurlarından birisidir. (marka isimleri hakkında ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.)

Yeni Marka Yaratma Danışmanlığı

Günümüzde ister mal üretsin, ister hizmet; tüm şirketler, kurum ve kuruluşlar markaları ile tanınmaktadır. Ünlü, tanınmış markaları da bilinir kılan onların öncelikle isimleri, sonra amblem veya logolarıdır. Yapılan iş ne olursa olsun, eğer bir marka yaratılacaksa, mutlaka iyi düşünülmüş, hem ürün / hizmete, hem de karakterine uyan, hedeflenen kitlenin kulağına hoş gelen, ürünü çağrıştıran bir ismin bulunması da şarttır.
İyi ve iddialı bir başlangıç yapmayı, hedef kitlesinden emin olmak isteyen ve daha düşük bütçeyle daha aktif bilinirlik ve pazar payı düşünenler için marka ismi, logo, kurumsal kimlik, web tasarıma kadar pek çok stratejik konuların çözümlenmesi için BG Marka Patent olarak yanınızda oluyoruz.

Marka Tescil Yönetim Danışmanlığı

Herkesçe benimsenen ve pazarda yerini alan markanız ön görülmemiş hukuki sorunların ortaya çıkmasıyla sadece markayı değil, yaratıcısını ve ekibini de maddi, manevi zararlarla karşı karşıya bırakabilir. Dolayısıyla ne kadar benimsenirse benimsensin ilgili marka isminin hukuken uygunluğu uzmanlarımızca araştırılıp, tehlikelerin olup olmadığı konusunda çeşitli risk ve analiz raporlarıyla sizlere sunuluyor. Yine markanızın bilinirliği arttıktan sonra başkaları tarafından benzer marka tescillerinin ve kullanımlarının pazarda olup olmadığı araştırılıp gerektiğinde hukuki süreç başlatıyoruz. 360 Derece koruma hizmetimizle BG Marka Patent sizinle!